Главная > Новости > «Преображенці» зустрілись з ув’язненими жінками Дніпровської установи виконання покарань (№4)

«Преображенці» зустрілись з ув’язненими жінками Дніпровської установи виконання покарань (№4)


18-04-2018, 10:52. Разместил: bo_csa

18 квітня в рамках співпраці між Благодійною організацією «Центр соціальної адаптації – Преображення» та Дніпровською установою виконання покарань (№4) в Каплиці на честь Образу Божої Матері «Живоносне Джерело» установи відбулась зустріч ув’язнених жінок з волонтерами «Преображення» Євгеном Щербіною та Ярославом Костюченко.

У теплій невимушеній обстановці за склянкою чаю із солодощами гості відповіли на питання жінок, що стосувалися основ православного віросповідування і не тільки. Особлива увага цього разу була приділена розмові про необхідність смиренного ставлення до подій, що відбуваються в ув’язненні та цілому в житті, здатності робити вірні висновки та зберігати в своїх серцях любов до ближнього.

І тимчасові мешканці установи, і її постійні гості залишились задоволені результатами зустрічі. Подібні бесіди започатковані не так давно, але вже стали невід’ємною частиною життя православних общин установи. Волонтери «Преображення», котрі більше року тому пройшли навчання у Школі православних капеланів, вживають всі свої знання та життєвий досвід з метою якісного навчання ув’язнених основам православного віросповідування. «Преображенці» вважають, що демонстрація позитивного досвіду людей, котрі змінили своє життя з вірою в Господа, здатна стати поштовхом до примирення людини, котра опинилася за межею закону, з Богом, людьми і собою, що, в свою чергу, сприятиме поверненню в суспільство у якості його повноправного члена.  

  • скачать dle 10.2
  • Фильмы онлайн на Киносвине

  • Вернуться назад