23 листопада відбулась зустріч засуджених до довічного позбавлення волі, котрі відбувають покарання у Дніпровській установі виконання покарань (№4), із керівником відділу пастирської опіки пенітенціарної системи Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви протоієреєм Андрієм Демидасом. Захід відбувсяв рамках реалізації спільного проекту установи та Благодійної організації «Центр соціальної адаптації – Преображення» по створенню культових споруд для всіх категорій утримуваних громадян.

         Обладнання каплиці на честь Святого Петра Калнишевського для «довічників» далеке до завершення, а тому і бесіда із засудженими проходила через камерну решітку. Але від цього спілкування не втратило своєї щирості і приязності. Засуджені, користуючись нагодою, намагалися отримати відповіді на питання, що їх турбують, попросити поради або.. хрестика чи свічку. Отець Андрій радо відповідав на питання та намагався застерегти своїх нових прихожан від засудження ними обставин чи окремих людей.

 «Намагайтеся скористатись наявним у вас часом для переосмислення вашого життя та аналізу причин, котрі привели вас до довічного позбавлення волі. Використайте ваш термін ув’язнення для відкриття і розвитку наявних талантів, усвідомлен

Духовна опіка засуджених до довічного позбавлення волі у Дніпровській установі виконання покарань (№4).

 

Духовна опіка засуджених до довічного позбавлення волі у Дніпровській установі виконання покарань (№4).

 

ня можливих перспектив», - повчав він.


comments powered by Disqus


Разработака сайта Red Star