15 травня Голова правління Благодійної організації «Центр соціальної адаптації – Преображення» протоієрей Валентин Дорощук та директор організації Ярослав Костюченко зустрілись з начальником Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції полковником внутрішньої служби Костянтином Невєровим. Зустріч відбулась на прохання керівництва «Преображення» з метою обговорення найближчих перспектив співробітництва між Благодійною організацією та Управлінням і установами виконання покарань регіону.
Насамперед отець Валентин подякував Костянтину Володимировичу за ту увагу, котру пенітенціарії приділяють розвитку співробітництва з керованою ним організацією та Українською Православною Церквою. «Етап налагодження взаємин пройдено, - відмітив він, - Тепер необхідно закріпити досягнуті результати спільними соціально-корисними проектами». З урахуванням викладеного були обговорені питання будівництва Храму на честь Всіх Печерських Святих для співробітників Дніпровської установи виконання покарань (№4), проведення присвяченої питанням взаємодії органів і установ виконання покарань і Української Православної Церкви Всеукраїнської науково-практичної конференції, організації духовної підтримки пенітенціарного персоналу, зокрема того, що тільки приступає до несення служби. 
Костянтин Невєров високо оцінив роль, яку православне духовенство та волонтерство відіграють в діяльності пенітенціарних установ регіону, відмітив особливо тісне співробітництво між ними на Дніпропетровщині та пообіцяв необхідну при реалізації спільних проектів підтримку. «Сьогодні дуже мало соціальних інститутів, котрі проявляють щирий та безкорисний інтерес до проблем пенітенціарного відомства. Надаючи постійну підтримку як засудженим і ув’язненим, так і співробітникам органів і установ виконання покарань Українська Православна Церква залишається давнім і надійним союзником, на якого можливо покластися при виконанні покладених на відомство завдань», - відмітив Костянтин Володимирович.

comments powered by Disqus


Разработака сайта Red Star