24 травня під час візиту до Дніпровської установи виконання покарань (№4) Голова правління Благодійної організації «Центр соціальної адаптації - Преображення» протоієрей Валентин Дорощук зустрівся з делегатом групи по роботі в місцях утримання під вартою Міжнародного Комітету Червоного Хреста Радославою Карабишевою.
В приміщенні Храму на честь Святителя Луки Кримського були обговорені окремі питання взаємодії «Преображення» з цією та іншими пенітенціарними установами області. Іноземна гостя цікавилась станом взаємин з органами і установами виконання покарань, заходами із забезпечення релігійних потреб ув’язнених і засуджених осіб, впливом душпастирської роботи на стан морально-психологічного клімату в їх середовищі.
Особливу зацікавленість пані Радослави викликала програма ресоціалізації звільнених засуджених та інших категорій груп «ризику», що реалізується на базі «Катеринославського будинку працьовитості». Отець Валентин докладно розповів про етапи реалізації програми, роль і значення кожного її суб’єкта для учасників програми, досвід і позитивні результати та запросив Місію Червоного Хреста до співробітництва.

comments powered by Disqus


Разработака сайта Red Star