Керівник «Преображення» взяв участь у черговому засіданні Спостережної комісії при Дніпровській міській раді

 

30 листопада відбулось чергове засідання Спостережної комісії з питань громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання при Дніпровській міській раді, в якому взяв участь Голова правління Благодійної організації «Центр соціальної адаптації – Преображення» протоієрей Валентин Дорощук.

Серед питань, які цього дня були розглянуті комісією, окрема увага була приділена обговоренню наслідків відвідування 28 листопада п.р. членами комісії Дніпровської установи виконання покарань (№4). Отцю Валентину, як одному з ініціаторів цього відвідування, було запропоновано розповісти про досягнення і складності, з якими зустрічається керівництво установи в питаннях виправлення і ресоціалізації засуджених та створенні належних умов для їх тримання. Отець Валентин, який на протязі декількох останніх років опікується установою і є постійним учасників багатьох процесів, що в ній відбуваються, з гордістю розповів про позитивні зрушення, яких вдалося досягти керівництву пенітенціарного закладу в частині удосконалення умов тримання під вартою та забезпечення першочергових прав і законних інтересів громадян, котрі утримуються в установі. Не став він приховувати і наявні складності, зокрема в питаннях медичного обслуговування ув’язнених і засуджених осіб, забезпечення їх документами, що посвідчують особу, та капітального ремонту комунікацій установи, історія якої налічує понад сто років. «На сьогоднішній день величезна кількість питань щоденного функціонування органів і установ виконання покарань потребують участі громадськості. Законодавець зробив крок назустріч, розширивши повноваження останньої. Тепер нам необхідно докласти зусилля, щоб ці кроки були конструктивними і кориснимипенітенціарним установам», - сказав отець Валентин.

Доповідь керівника «Преображення» була з увагою вислухана членами Спостережної комісії, які вирішили більш детально ознайомитись з колом питань в діяльності пенітенціарного закладу, котрі можливо вирішити за сприяння громадськості та органів державної влади і місцевого самоврядування, для чого запросити на чергове засідання начальника Дніпровської УВП-4.


comments powered by Disqus


Разработака сайта Red Star