2 грудня в Храмі на честь Святителя Луки Сповідника з метою обговорення планів на час Різдвяного посту зібрались волонтери Благодійної організації «Центр соціальної адаптації – Преображення». За традицією, в цей час «преображенці» намагаються відвідати якомога більше установ виконання покарань регіону, тому зустрілись, щоб вирішити коли і куди вирушатимуть цього року.

         Захід розпочався із своєрідного підведення підсумків діяльності організації за минулу осінь. Голова правління «Преображення» протоієрей Валентин Дорощук розповів про підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції тюремного духовенства, котра відбулась з благословення Митрополита Київського і Всієї України Онуфрія у вересні, окреслив наслідки та визначив перспективи співпраці з общинами православних храмів при Дніпровській установі виконання покарань (№4) та Дніпровській виправній колонії (№89), проінформував про результати участі у діяльності Спостережної комісії з питань громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання при Дніпровській міській раді.

         Окрема увага була приділена питанням функціонування Катеринославського Будинку працьовитості, котрі потребують  підтримки волонтерів «Преображення». З проханням про сприяння у налагодженні належного медичного обслуговування мешканців Будинку в медичних закладах міста директор «Преображення» листом звернувся до начальника Управління охорони здоровя населення Дніпровської міської ради. Голова правління організації з подібним проханням звернувся до Голови Спостережної комісії. «На теперішній день представники громадських організацій і органів місцевого самоврядування регіону готові надавати можливе сприяння таким соціально-важливим проектам як Катеринославський Будинок працьовитості, - сказав отець Валентин, підводячи підсумки зустрічі. – Наше завдання правильно донести до них наші потреби і не зупинятись на шляху пошуку нових шляхів удосконалення основних напрямків програмної діяльності «Преображення».


comments powered by Disqus


Разработака сайта Red Star